V dnešním tipu si ukážeme, jak z Prahy navštívit Milán a Paříž za úžasnou cenu. Postup je trochu složitější, ale netřeba se toho bát – pokud si nebudete vědět s něčím rady, stačí napsat dole do komentářů a já vám rád pomohu. Odlet je v pátek 27.11. z Prahy do Milána, kde budete mít téměř 24 hodin na prohlídku a případné nákupy. V sobotu přeletíte do Paříže a v neděli večer se vrátíte zpět do Prahy. Plánování zabralo několik hodin, doufám že se vám bude tip líbit :).

 

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Nákup letenek bude trochu složitější, protože pro dosažení lepší ceny budeme využívat rozdílu v kurzu švýcarského franku u ČNB a EasyJetu. Netřeba se toho ale vůbec obávat, složitě to jen zní :).

 

1/ na stránce EasyJet zvolte let např. Ženeva -Řím na 18.11. a dejte + Přidat další lety

 

 

Akční letenky

 

 

2/ Nyní přidejte Praha – Milán na 27.11., Milán – Paříž na sobotu 28. 11 a Paříž – Praha na neděli 29.11. (Vždy přes + Přidat další lety)

 

 

Akční letenky

 

 

 

3/ Nyní z nákupního košíku vymažte letenky Ženeva – Řím a měnu změnte ze švýcarských franků na české koruny. A jsme pomocí jednoduchého triku na ceně 3375Kč za všechny letenky pro 2 osoby. Cena je konečná, včetně všech poplatků. Samozřejmě můžete koupit letenky i „normálně“, ale tímto způsobem cca 400Kč/os ušetříte. Nejde přitom o žádný podvod, pouze využíváte rozdílu v kurzu franku ve svůj prospěch (obvykle když nakupujete za €, tak je kurz naopak ve váš neprospěch).

 

 

Akční letenky

Milán

 

 

 

 

Průvodce Milánem naleznete zde >>

 

Všechny hotely na tento termín, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

Dobře vychází New Generation Hostel Urban Città Studi za 550Kč/os. Je skvěle umístěn, vypadá stylově a je dobře hodnocen.

 

 

 

 

Paříž

 

Průvodce Paříží naleznete zde >>

 

Všechny hotely na tento termín, srovnané dle ceny za dvě osoby, naleznete zde >>

 

K ubytování bych zvolil ibis budget Paris Porte De Montmartre. Nabízí skvělou polohu, čistotu a dobrou cenu 513Kč/os. 

 

 

 

Berte do úvahy, že letenky a hotely nepředstavují jediné náklady, ale je nutno připočítat dopravu z/na letiště, stravu a případně vstupy. Nemusí to být moc, ale pokud máte napnutý rozpočet, je rozumné si to před nákupem rozpočítat dle cen v průvodcích. Do této kalkulace to zahrnout nejde, protože je to závislé především na tom, co chcete ve městech vidět, kde budete jíst a zda zvolíte procházku, či přesuny MHD.

 

 

Eurovíkend v Miláně + Paříži za 2740Kč! (letenky z/do Prahy + všechny hotely)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!