Lákala by vás dovolená na Blízkém východě? Mezi nejnavštěvovanější destinace této oblasti patří Spojené arabské emiráty, do kterých zavítáme i v našem dalším tipu. Vypravit se můžete do Rash al Khaimah a to již na přelomu května a června. Cena zájezdu s cestovní kanceláří je jen 11 990 Kč a zahrnuje ubytování v hotelu na 8 dní, zpáteční letenky z Prahy, balíček All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Bin Majid Beach Resort leží přímo u dlouhé písečné pláže a hoteloví hosté zde mohou zdarma užívat lehátka i slunečníky.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE  mají povinnost před odletem u odbavení předložit digitální EU COVID certifikát, který bude obsahovat potvrzení o negativním testu nebo potvrzení o dokončeném očkování, nebo o prodělání nemoci. Výjimkou jsou děti do 12. let. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

Dovolenou v hotelu Bin Majid Beach Resort v termínu 30.5. – 6.6.2022 můžete rezervovat zde >> (a recenze hotelu najdete zde)

Emiráty z Prahy na týden do 4* resortu s ALL INCLUSIVE za 11990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!