Zpříjemněte si podzimní nečas pobytem u moře. Již koncem týdne můžete vyrazit za sluníčkem do Spojených arabských emirátů. V nabídce cestovních kanceláří se totiž uvolnil zájezd do letoviska Ras al Khaimah a to navíc s plným servisem. Dovolenou si užijete v termínu 25.11. – 1.12.2021 a za cenu 13 990 Kč se vám cestovní kancelář postará o ubytování v hotelu na 7 dní s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a v případě potřeby budete mít k ruce delegáta v místě pobytu. Hotel BM Beach se rozprostírá přímo na písečné pláži, za koupáním tak nemusíte nikam daleko. S nákupem neváhejte, ať si stihnete zařídit veškeré formality.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE  mají povinnost před odletem u odbavení předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12. let. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR stáhnout zvláštní aplikaci DXB Smart App (Dubaj), případně aplikaci Al Hosn App. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

Dovolenou v hotelu BM Beach Hotel v termínu 25.11. – 1.12.2021 můžete zarezervovat zde >> Recenze hotelu na Invia si můžete přečíst pod tímto odkazem >>

Emiráty z Prahy na 7 dní s ALL INCLUSIVE za 13990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!