Nedávno jsme vám psali o dovolené ve Spojených arabských emirátech. Pokud se vám cena zdála vysoká, potěšíme všechny cestovatele, kteří nemají problém s odjezdem na poslední chvíli. Zájezd organizovaný cestovní kanceláří, s odletem ve dnech 19.11. – 25.11.2021, nyní nově pořídíte za 13 590 Kč. Pobytový balíček zahrnuje ubytování v hotelu na 7 dní se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby česky hovořícího delegáta. Cílovým letoviskem je Ras al Khaimah a výborně hodnocený BM Beach Hotel, který se nachází přímo na pláži. Svým hostům nabízí i bohatý animační program a široké možnosti vyžití.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE  jsou před odletem u odbavení povinni předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12. let. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR stáhnout zvláštní aplikaci DXB Smart App (Dubaj), případně aplikaci Al Hosn App. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

Dovolenou v hotelu BM Beach Hotel v termínu 19.11. – 25.11.2021 můžete zarezervovat zde >> Recenze hotelu na Invia si můžete přečíst pod tímto odkazem >>

Emiráty z Prahy na 7 dní s ALL INCLUSIVE za 13590 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!