Slevy cestovních kanceláří pokračují a tak se za příjemnou cenu můžete podívat do Spojených arabských emirátů. Právě teď je ke koupi zájezd do letoviska Ras al Khaimah a to navíc s plným servisem. Dovolenou si užijete v termínu 25.11. – 1.12.2021 a za cenu 12 690 Kč se vám cestovní kancelář postará o ubytování v hotelu na 7 dní s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a v případě potřeby budete mít k ruce delegáta v místě pobytu. Hotel BM Beach se rozprostírá přímo na písečné pláži a hosté mají lehátka, osušky i slunečníky k dispozici zdarma.

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE  mají povinnost před odletem u odbavení předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12. let. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR stáhnout zvláštní aplikaci DXB Smart App (Dubaj), případně aplikaci Al Hosn App. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

Dovolenou v hotelu BM Beach Hotel v termínu 25.11. – 1.12.2021 můžete zarezervovat zde >>. Recenze hotelu na Invia si můžete přečíst pod tímto odkazem >>

Emiráty z Prahy na 7 dní s ALL INCLUSIVE za 12690 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!