I v našem dalším tipu vás pozveme na dovolenou do Emirátů, dokonce do téhož letoviska jako v předchozím příspěvku. Tentokrát však zaujmeme všechny, kteří vyhledávají výborně hodnocené ubytování se skvělým zázemím. Hotel BM Beach Resort disponuje vlastní restaurací, třemi bary i kavárnou. Pobyt si můžete zpestřit masážemi, návštěvou fitness, nebo sauny. Celý komplex se rozkládá na písečné pláži a hoteloví hosté mají lehátka, osušky i slunečníky k dispozici zdarma. Cena pobytu je 14 390 Kč a balíček zahrnuje ubytování na 7 dní s programem All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, transfery v místě pobytu a služby delegáta. Odlétá se již 18.11.2021, s nákupem tak na nic nečekejte!

INFO KE KORONAVIRU: Všichni letecky cestující turisté z ČR, i tranzitní, do / přes SAE  mají povinnost před odletem u odbavení předložit negativní PCR test ne starší 72 hodin. Výjimkou jsou děti do 12. let. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR stáhnout zvláštní aplikaci DXB Smart App (Dubaj), případně aplikaci Al Hosn App. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

Dovolenou v hotelu BM Beach Resort v termínu 18.11. – 24.11.2021 můžete zarezervovat zde >> (Recenze hotelu na Invia si můžete přečíst pod tímto odkazem >>)

Emiráty z Prahy na 7 dní do výborně hodnoceného resortu s ALL INCLUSIVE za 14390 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!