Netradiční destinace jsou velikým lákadlem pro všechny druhy cestovatelů. Pokud patříte mezi dobroduhy, nebo vás jednoduše lákají krásy Jižní Ameriky, tato nabídka je jako stvořená pro vás. Máme pro vás letenky hned do dvou destinací, nic vám tedy nebrání v plánování té perfektní dovolené. Nádherný Tichý oceán, tamější kultura a kouzlo lokality vás vtáhne do dokonalého prostředí, o kterém budete ještě dlouho vyprávět. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Ekvádoru s cestovní kanceláří naleznete například zde.

 

 

Tip: Jestliže s individuální turistikou prozatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám tento podrobný návod, který vám poskytne spoustu užitečných rad>>.

 

Odlet je z německého Mnichova, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. Některé spoje zajíždí přímo až na letiště, což vaši cestu udělá hned o něco příjemnější.

 

Před odjezdem určitě nepodceňte sjednání cestovního pojištění. Obzvláště při cestě na jiný kontinent byste tuto záležitost neměli opomíjet. Na přehledné srovnání online pojištění se můžete podívat například na tomto odkaze.

 

Pro ubytování se podívejte na stránku Booking, kde naleznete hotely a ubytovny v konkrétní destinaci. Můžete si zde vyfiltrovat vaše různé požadavky a nalézt tak přímo to, co hledáte. Pokud byste chtěli ušetřit nebo byste jednoduše raději dali přednost ubytování u soukromníka, prohlédněte si stránku AirBnB. Navíc, při registraci přes tento odkaz získáte slevu na váš první pobyt.

 

 

Letenky na trase Mnichov-Guayaquil-Mnichov v různorodých termínech od dubna až do listopadu tohoto roku zakoupíte prostřednictvím tohoto přehledného kalendáře.

Za o několik desítek korun vyšší cenu – 13 490 Kč – můžete letět i na trase Mnichov-Quito-Mnichov a to ve stejném rozpětí jako u předchozí lokace. Letenky do této destinace zakoupíte prostřednictvím tohoto odkazu.

 

Levné letenky Guayaquil
Levné letenky Guayaquil

 

Levné letenky Quito
Levné letenky Quito

 

 

Ekvádor z Mnichova za 12990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!