Ještě nevíte, kam během předvánočních víkendů vyrazit? Pak využijte akčních letenek společnosti Ryanair a zaleťte si přímo z Prahy do překrásného Eindhovenu, a to již za skvělých 658 Kč! Poznejte jedinečnou moderní architekturu a po setmění vyrazte do ulic plných vánočních světel a omamných chutí tradičních dobrot. Výlet můžete spojit také s návštěvou Amsterdamu, který je z Eindhovenu necelé dvě hodinky cesty. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Nizozemí s cestovní kanceláří naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Nevadí! Vše potřebné se dozvíte v tomto podrobném návodu >> 

 

Krom ceny letenek do nákladů započítejte i transfer z/na letiště, ubytování, stravování i popřípadě nějaké vánoční dárky pro vaše blízké. 

 

V rámci Evropy není třeba cestovní pojištění vyřizovat. Pro všechny případy se však podívejte na toto přehledné online srovnání cestovního pojištění

 

Ubytování vyřešte klasicky přes Booking nebo využijte naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

 

Letenky Praha – Eindhoven – Praha v termínu 13. – 15. prosince můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Akční letenky do Eindhovenu
Eindhoven z Prahy na víkend za 658 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!