Nizozemský Eindhoven okouzlí všechny milovníky městské turistiky, moderní architektury i ty, kteří se večer chtějí dobře pobavit. Zpáteční letenky s odletem z Prahy nyní zakoupíte za 518 Kč. Odlétat budete v pátek kolem poledne, zpět do ČR se vrátíte v pondělí večer. Budete tak mít dostatek času na poznání celého města, doporučujeme nevynechat budovu Evoluon a večer živou ulici Stratumseind. Případně se můžete vydat i za hranice města, do 2 hodin se dostanete do Amsterdamu, Rotterdamu, Bruselu nebo třeba do Antverp. Toto je tip na individuální cestování, nabídky cestovních kanceláří případně naleznete zde.

 

 

TIP: Zatím nemáte zkušenosti s individuální turistikou? Veškeré potřebné informace a rady naleznete v tomto podrobném návodu >> .

 

Cestovní pojištění pro kratší cesty po Evropě sice není absolutně nezbytné, jeho vyřízení však doporučujeme. Pokud by se vám cokoliv stalo, s pojištěním máte jistotu, že náklady na ošetření uhradí pojišťovna. Na přehledné online srovnání dostupných pojištění se podívejte zde >>.

 

I když je odlet z výborně dostupné Prahy, k ceně letenek nezapomeňte připočítat také náklady na výše zmíněné pojištění, transfer z/na letiště v Nizozemsku, stravování a ubytování. Pro dopravu z letiště v Eindhovenu využijte autobusové linky 400 či 401.

 

Ubytování můžete vyřešit buď klasicky přes Booking, nebo využít naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky PrahaEindhovenPraha v termínu 24. až 27. ledna (pátek až pondělí) můžete zarezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena bude o něco vyšší, vy však získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Letenky Eindhoven
Letenky Eindhoven
Eindhoven z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!