Pokud máte pocit, že z vás sychravé počasí vysálo všechnu energii, vydejte se načerpat trochu sluníčka k moři! Vyrazit můžete například do Egypta a to již koncem ledna. S naším tipem pořídíte levné letenky do Šarm aš-Šajchu v termínu 22.1. – 29.1. 2022 za skvělých 670 Kč. Cena je za zpáteční let a platí pro všechny členy WizzAir Club. I bez členství se ale letenky vyplatí. Odlet je z dobře dostupné Vídně, svoji dovolenou si tak můžete prodloužit i o návštěvu této evropské metropole. Tento tip je určen pro individuální cestovatele, pokud dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, nabídku aktuálních pobytů si můžete prohlédnout zde. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete informace o jednotlivých letoviscích a tipy na výlet. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například dopravu do Vídně, letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Letenky jsou až na konec ledna a do té doby se ještě může spousta věcí změnit. Doporučujeme vybírat takové ubytování, které umožňuje bezplatné storno rezervace.

Letenky na trase Vídeň – Šarm aš-Šajch – Vídeň například v termínu 22.1. – 29.1. 2022 zakoupíte na stránkách Wizz Air. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce. 

Egypt z Vídně od 670 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!