V nabídce společnosti TUI se objevily velmi zajímavé letenky z Vídně do Hurghady a zpět za 89€, tedy cca 2430Kč. Pokud je spojíme s ubytováním v tomto městě, dostanete se na ceny od 3 tisíc za letenky + hotel. Pokud preferujete All Inclusive, je možné vzít hotel i s tímto režimem. Cena pak vychází na 5050Kč a dítě do 12 let má ubytování + stravu zdarma /platí si tedy jen letenku/. Tento tip bych doporučoval zkušenějším čtenářům, kteří vědí co a jak. Ostatním bych spíše doporučil pobyty přes cestovní kanceláře, které  začínají na částkách 6990Kč. Porovnat nabídky cestovních kanceláří, můžete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Ať už poletíte individuálně, nebo přes CK, nevyhnete se poplatku 25 dolarů za vízum.  Detailního průvodce po Egyptě, jsme pro vás připravili zde. Jak už jsem psal, méně zkušeným čtenářům bych doporučoval “do začátku” spíš pobyt přes CK. Ten cenový rozdíl není zase tak velký a v ceně máte dopravu, delegáta a v podstatě “bezstarostnost”.

 

Online srovnání cestovního pojištění naleznete zde, určitě bych ho nepodceňoval.

 

Letenky Vídeň – Hurghada – Vídeň za 89€ můžete zakoupit zde >> (cena na náhledu je za 2 osoby)

 

 

1

 

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Nejlevnější ceny pro nenáročné začínají už na 1200Kč pro 2 lidi za týden, ale vzhledem k cenám bych doporučoval vybírat nějaké kvalitější. Velmi zajímavou alternativou je využít k pobytu AirBnb a využít naší slevu 600Kč na první ubytování. Třeba tyto apartmány vás pak vyjdou na 1700Kč/2 osoby/týden.

 

Pokud preferujete All Inclusive, tak zajímavě vypadá např. MinaMark Beach Resort za cenu cca 5700Kč/2 osoby/týden. Dítě do 16 let má přitom ubytování a stravu zdarma. Nicméně opět platí, vyberte si dle svých preferencí. Ty ceny jsou obecně nízko a tak si dopřát větší luxus, je jen pár korun navíc.

 

1

 

Egypt z Vídně na 8 dní za 3050Kč (nebo s ALL INCLUSIVE ve 4* za 5050Kč)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!