Pouze pár nejrychlejších může strávit Vánoce u moře za super cenu! Pokud se necháte inspirovat naším dnešním tipem, dárečky si rozbalíte na pláži v Egyptě. V nabídce cestovní kanceláře se totiž objevil pobyt v letovisku Marsa Alam, za který zaplatíte jen 9 290 Kč. Cena zahrnuje ubytování v hotelu se stravováním formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Termín dovolené je 18.12. – 26.12.2021, máte tak nejvyšší čas začít balit kufry. Hotel Bliss Nada Beach Resort je navíc skvělou volbou pro milovníky podmořského života, jelikož místní pobřeží je lemováno korálovými atoly. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Egyptem, ve kterém najdete informace o jednotlivých letoviscích a tipy na výlet.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu Bliss Nada Beach Resort můžete zarezervovat zde >> Najdete zde i hodnocení hostů, kteří již toto ubytování navštívili, nezapomeňte si jej přečíst.

Egypt z Prahy přes Vánoce na 9 dní s ALL INCLUSIVE za 9290 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *