Hledáte dovolenou u moře s ubytováním v hotelu a stravou All Inclusive pod 8 tisíc? S naším dnešním tipem to není žádná věda. Vydejte se na pobyt s cestovní kanceláří do egyptské Hurghady. Za cenu 7590 Kč pořídíte zpáteční letenky z Prahy, ubytování v rozsáhlém resortu s vodními parky na 8 dní, služby delegáta, letištní transfery v místě pobytu a stravování All Inclusive. Písečná pláž se nachází jen pár metrů od hotelu a díky pozvolnému vstupu do moře je dovolená vhodná i pro rodiny s dětmi. Inspiraci na výlety po okolí pak načerpejte v našem podrobném průvodci zdarma. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24. 6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu Aladdin Beach Resort & Spa můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu naleznete zde).  Zájezd je možné zakoupit i zde, prostřednictvím webu TravePortal. .

Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 7590 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!