Rádi byste si dopřáli trochu odpočinku a láká Vás země faraonů? Vydejte se do Egypta. V nabídce cestovní kanceláře se právě objevil zájezd na osm dní do Egypta s odletem za necelý týden. Máte tedy dostatek času zařídit vše potřebné a užít si v termínu 16.2. – 23.2. 2022 ničím nerušenou dovolenou v letovisku Hurghada. Dovolenou ve 3hvězdičkovém hotelu Empire Beach Resort pořídíte za skvělých 5 990 Kč. Jestliže byste raději zvolili dovolenou ve 4hvězdičkovém hotelu, zvolte zájezd do hotelu Royal Star, který má lepší hodnocení a pořídíte jej jen o pár stovek dráž, a to za 6 590 Kč. Uvedená cena zahrnuje vždy zpáteční letenky s odletem z Prahy, letištní transfery v místě pobytu, stravování formou All Inclusive, ubytování v hotelu a služby delegáta. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci Egyptem.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní) a očkovaní cestující se tak nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou ve 3hvězdičkovém hotelu Empire Beach Resort  v termínu 16.2. – 23.2.2022 můžete zarezervovat zde >>  (hotel můžete zarezervovat rovněž zde>>). Dovolenou ve 4hvězdičkovém hotelu Royal Star v termínu 16.2. – 23.2.2022 můžete zarezervovat zde >>  (hotel můžete zarezervovat rovněž zde>>).

 

Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 5990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!