Egyptské rosničky hlásí sluníčko, azurovou oblohu a příjemných 32 stupňů Celsia! Nechte se zlákat na pobyt v letovisku Hurghada a užijte si ještě trochu léta, které nás v našich zeměpisných šířkách pro letošek už nadobro opustilo. Právě teď vám přinášíme nabídku na letecký pobyt v termínu 10.10. – 17.10.2021 za skvělou cenu 7 290 Kč, která zahrnuje ubytování ve čtyřhvězdičkovém hotelu, stravování formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Aladdin Beach Resort se nachází přímo u široké písečné pláže, která je vhodná pro rodiny s dětmi, ale na své si zde přijdou i milovníci korálů a potápění. Zbývá posledních pár míst, proto příliš dlouho neváhejte! Před cestou nahlédněte do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete informace o jednotlivých letoviscích a tipy na výlet. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem.

Dovolenou v hotelu Aladdin Beach Resort & Spa můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>)

Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do výborně hodnoceného 4* hotelu za 7290 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!