Stále hledáte dovolenou, kterou si užije celá rodina? Potom věnujte pozornost následujícímu tipu! Přinášíme vám pobyt v egyptském letovisku Hurghada a to s odletem již za 3 dny! Termín pobytu je 7.10. – 14.10.2021 a cena za kompletní zájezd činí 8 290 Kč. Cestovní kancelář se vám postará o ubytování ve skvěle hodnoceném resortu, zpáteční letenky z Prahy, stravování formou All Inclusive, letištní transfery a k ruce vám bude česky hovořící delegát. Hotel Albatros svým hostům nabízí široké možnosti vyžití. Bavit se můžete na animačních programech pro děti i dospělé, navštívit můžete lázně, aquapark, nebo si zahrát minigolf. Nachází se zde i obchody, bary a restaurace, takže si přijdou na své i milovníci kultury a gastronomie. Před cestou nahlédněte do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete informace o jednotlivých letoviscích a tipy na výlet. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem.

Dovolenou v hotelu Albatros Jungle Aqua Park můžete zarezervovat zde >> (recenze hotelu na Invia si můžete přečíst zde >>)

Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do skvěle hodnoceného resortu s aquaparkem za 8290 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *