Hledáte dovolenou, kde se nebudete muset o nic starat? Právě na takovou můžete vyrazit, pokud se necháte inspirovat naším tipem. Cílovou destinací je Egypt a termín pobytu je 4.12. – 11.12.2021 . V ceně 7 590 Kč pořídíte ubytování na 8 dní se stravováním formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby česky hovořícího delegáta. Hotel se nachází v destinaci Marsa Alam a v bezprostřední blízkosti je široká písečná pláž, kde mají hoteloví hosté lehátka, osušky i slunečníky zdarma. Ještě než vyrazíte za odpočinkem, inspirujte se v našem podrobném průvodci po Egyptě! 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu Magic Tulip Beach Resort můžete zarezervovat zde >> Na stránkách naleznete i hodnocení hostů, kteří již toto ubytování navštívili.

Egypt z Prahy na 8 dní s ALL INCLUSIVE do skvěle hodnoceného 4* resortu za 7590 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!