Chcete si na své dovolené užít servisu pětihvězdičkového hotelu? Dopřát si jej můžete s naším dalším tipem na zájezd s cestovní kanceláří do egyptské Hurghady. Za cenu 8590 Kč můžete strávit fantastických 8 dní v termínu 8.9. – 15.9. 2021 ve skvěle hodnoceném resortu AMC Royal hotel & Spa, který se rozkládá na písečné pláži přímo u moře. Pobytový balíček zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, ubytování v hotelu se stravováním All Inclusive, letištní transfery a služby delegáta. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Egyptem, ve kterém najdete spoustu zajímavých informací. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 6 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem. 

Dovolenou v hotelu AMC Royal Hotel & Spa můžete rezervovat zde >> ( recenze ubytování na Invia si můžete přečíst zde >>)

Egypt z Prahy na 8 dní do skvěle hodnoceného 5* hotelu s ALL INCLUSIVE za 8590 Kč (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *