Pokud vás láká dovolená v Egyptě a do Ostravy to máte co by kamenem dohodil, určitě by vám neměla uniknout tato nabídka! V nabídce cestovní kanceláře se objevil last minute zájezd do skvěle hodnoceného 5* hotelu za parádní cenu 7 990 Kč. V ceně je zahrnuta zpáteční letenka z Ostravy, letištní transfery v místě, ubytování v 5* hotelu, stravování formou all inclusive a služby delegáta. Hotel se nachází ve městě Port Ghalib u přístavní promenády s řadou obchodů, kaváren a restaurací. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Egyptem, kde najdete informace o jednotlivých letoviscích. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující nad 12 let musí prokázat  negativním výsledkem PCR, nebo antigenního testu. Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní) a očkovaní cestující se tak nemusí prokazovat negativním testem. 

<

Dovolenou v hotelu Radisson Marina Resort Port Ghalib ***** v termínu 25.5. – 1.6. 2022 můžete rezervovat zde >> (recenze hotelu najdete zde >>)

Egypt z Ostravy na 8 dní do skvěle hodnoceného 5* hotelu s ALL INCLUSIVE za 7990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!