Velice levnou dovolenou u Rudého moře si můžete dopřát díky last minute letenkám do Hurghady z Vídně za 38€, tedy necelou tisícovku. Pro názornost jsem tyto letenky spojil i s velmi dobře hodnoceným hotelem nabízející stravování formou All Inclusive, nicméně si vyberte dle svých preferencí a představ. Pokud potřebujete cestovat co nejvíc nízkorozpočtově, dá se ubytování i s letenkami sehnat do 1500Kč na 5 dní. Zájezdy do Egypta přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

 

Do Vídně se dostanete nejlépe se Student Agency, nebo Eurolines. Průvodce Vídní naleznete zde >>

 

Jako vždy si nezapomeňte spočítat všechny náklady, včetně cesty do/z Vídně a dopravy na místě (pokud to nebude zajištovat hotel). Někdy může vycházet výhodněji některý ze zájezdů přes cestovní kanceláře, nebo nebude ten rozdíl takový, aby mělo smysl kvůli tomu jezdit do Vídně. Počítejte také s poplatkem za vízum 25 dolarů (to budete ale platit vždy, i když pojedete s cestovkou).

 

Všechny hotely v Hurghadě s All Inclusive na toto datum, naleznete zde >>

 

Zvýšenou pozornost věnujte poplatkům, které jsou často uvedeny samostatně (DPH, služby, Městká daň). Najdete je po rozkliknutí hotelu u jednotlivých pokojů. Já pro názornost zvolil tento hotel a všechny poplatky již do kalkulace započítal. Celkem se i s letenkami vejdete do částky zhruba 2490Kč/osobu/5 dní. I přes nízkou cenu nevypadá vůbec špatně, je hned u moře a má výborné hodnocení.

 

 

Letenky Vídeň – Hurghada – Vídeň můžete zarezervvat zde >>

Cena na náhledu je za 2 osoby a zahrnuje i odbavené zavazadlo.

 

Akční letenky do Egypta
Akční letenky do Egypta

 

Egypt z Vídně na 5 dní s ALL INCLUSIVE za 2490Kč (letenky + skvelě hodnocený hotel)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!