I náš další dnešní tip potěší zkušené cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst. Díky akčním letenkám z Vídně se můžete vydat do egyptského letoviska Šarm aš Šajch. V případě, že jste členy slevového klubu Wizz Discount Club, zaplatíte za zpáteční letenky částku 1020 Kč. Nečlenové si musí lehce připlatit a letenky tak vychází na 1 530 Kč. Před cestou určitě nahlédněte do našeho podrobného online průvodce Egyptem, ve kterém najdete zajímavé informace a tipy na výlet. Pokud vám cestování na vlastní pěst nic neříká a dáváte raději přednost zájezdům s CK, jejich přehled najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Egypta se všichni cestující musí prokázat  negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Všichni cestující musí rovněž vyplnit tento příjezdový formulář.  Od 24.6. 2021 uznává Egypt potvrzení o dokončené vakcinaci (od poslední dávky muselo uplynout 14 dní). Očkovaní cestující se nemusí prokazovat negativním testem.

TIP: Pokud nemáte zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking.

Letenky na trase Vídeň – Šarm aš-Šajch – Vídeň například v termínu 25.1. – 8.2. 2022 zakoupíte na stránkách Wizz Air. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce. 

Egypt (Šarm aš-Šajch) z Vídně od 1020 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!