Nemusíte čekat, až se objeví zájezd vyhovující vašim požadavkům, ale do Egypta se můžete vydat i na vlastní pěst. Využijte akční letenky e Travel a odleťte do oblíbené Hurghady. Tam můžete obdivovat tyrkysové moře, objevovat podmořský svět nebo se vydat dál a navštívit celou řadu památek včetně slavných pyramid nebo Luxoru. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy do Egypta přes cestovní kancelář případně naleznete zde.

 

 

Tip pro vás: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Pro cesty do Egypta potřebujete pas platný ještě 6 měsíců. Nutné je i vízum, to ale vyřídíte až na letišti po příletu. Jednoduše ho zakoupíte u okýnka za 25 dolarů. Rozhodně nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde >>.

 

Odlet je z Prahy, přesto nezapomeňte propočítat přibližné náklady na celou dovolenou –započtěte dopravu z/na letiště, dopravu na místě i stravu. Pokud si budete chtít vypůjčit automobil, učiňte tak předem online přes ověřené stránky Rentalcars.

 

Všechna volná ubytování v Hurghadě naleznete zde. Mnohdy se vyplatí rezervovat si hotel s all inlusive službami, zejména pokud plánujete popíjet nějaký ten alkohol :). Druhou možností je pak vyhledávání ubytování přes Airbnb, kde najdete nabídky soukromníků. S využitím naší slevy na vaše první ubytování pak můžete výrazně ušetřit.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky Praha–Hurghada–Praha na termín 19. až 25. května rezervujte zde>>.

 

Cena na náhledu je za 2 osoby (jedna letenka je tudíž za cenu 2 290 Kč).

 

Letenky Hurghada
Letenky Hurghada
Egypt z Prahy za 2290 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!