Pokud hledáte levnou dovolenou na které se můžete ohřát a zároveň nejste nároční, mohl by pro vás být tento tip tou pravou volbou. Oficiálně je sice hotel 4*, ale nedoporučoval bych mít velké očekávání (na evropské poměry je to zhruba 3*). Hotel má poměrně nízké hodnocení a recenze doporučuji před případným nákupem důkladně přečíst. Vzhledem k ceně, která zahrnuje obě letenky z Prahy, dopravu na místě, služby delegáta a All Inclusive, lze ale ledacos omluvit a nenáročné čtenáře by tato nabídka mohla oslovit.

 

Asi nejlépe to vystihuje tato recenze

 

Četl jsem velmi špatné hodnocení hotelu,ale za tu cenu bych letěl i pod stan 😉 Nebylo to tak hrozné jak píší.Ano obtěžovalo mne chodit 2-3x si přidávat maso a pití.Ale kdyby se lidi nechovali jak prasata-plné talíře,které pak nesní.Hotel by neměl být nabízen jako 4*,ale max.2-3* Jediné zklamání bylo fitnes,z 12 strojů 10 rozbitých.Teplou vodu k pití vyrovnala lednička na pokoji.

 

 

Hotel můžete zarezervovat zde >>

 

Akční letenky

 

Egypt na 8 dní s ALL INCLUSIVE za 6013Kč (odlet Praha)

Dobře si před každou dovolenou prověřte hotel, kde budete ubytováni!

Recenze hotelů na Invia naleznete zde >>

Recenze hotelů na Booking naleznete zde >>

Recenze hotelů na Dovolena naleznete zde >>

Platnost všech nabídek je omezená. Pokud chcete mít jistotu, že vám žádná neunikne a získat přístup k tajným nabídkám pouze pro odběratele, přihlašte se k emailovému odběru zde. Po odeslání emailu vám přijde na email odkaz, který stačí potvrdit a budete informováni o všech kcích (je to nutné abychom ověřili to, že jde o váš email, nechceme nikoho obtěžovat nevyžádanou poštou)

 

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

 

Důležité: Jak si nenechat ujít žádnou akci!

 

Web Levnocestovani.cz je magazín, upozornující na zajímavé nabídky last minute pobytů, slevových webů, letenek, nebo hotelů.

Proto jsou ceny na tomto webu tak skvělé - každý den pro vás totiž vybíráme to nejlepší.

Pokud nás chcete podpořit, řekněte o nás svým přátelům nebo nás sdílejte - vaše spokojenost je pro nás to největší poděkování.

 

Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!