Ještě před Vánoci si můžete užít odpočinek pod silným egyptským sluníčkem! Do oblíbené Hurghady se nyní levně dopravíte z Vídně, zpáteční letenky vás vyjdou v přepočtu na 1 620 Kč. V dané ceně už je přitom započítané i odbavené zavazadlo. V Egyptě se pak můžete těšit na tyrkysové moře, objevovat podmořský svět nebo navštívit celou řadu památek včetně slavných pyramid nebo Luxoru. Toto je tip na individuální cestování, veškeré zájezdy do Egypta přes cestovní kanceláře případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před odletem rozhodně nezapomeňte na vyřízení cestovního pojištění, jeho přehledné online srovnání naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Regiojet nebo Flixbus. Některé linky vás zavezou dokonce až na letiště.

 

Nezapomeňte propočítat přibližné náklady na celou dovolenou. Započtěte dopravu z/na letiště, dopravu na místě i stravu. Pokud si budete chtít vypůjčit automobil, učiňte tak předem online přes ověřené stránky Rentalcars. Pro cesty do Egypta potřebujete pas platný ještě 6 měsíců. Nutné je i vízum, to ale vyřídíte až na letišti po příletu. Jednoduše ho zakoupíte u okýnka za 25 dolarů.

 

Všechna volná ubytování v Hurghadě naleznete zde. Mnohdy se vyplatí rezervovat si hotel s all inlucsive službami, zejména pokud plánujete popíjet nějaký alkohol. Druhou možností je pak vyhledávání ubytování přes Airbnb, kde najdete nabídky soukromníků. S využitím naší slevy na vaše první ubytování můžete ušetřit.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde

 

Letenky Vídeň–Hurghada–Vídeň na termín 5. až 12. prosince rezervujte zde >>.

 

Hurghada letenky
Levné letenky do Egypta

Celková cena na náhledu je za 2 osoby (tzn. 1 osoba 63 EUR).

Egypt (Hurghada) z Vídně za 1620 Kč! (letenky tam i zpět, včetně zavazadla)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!