Řadíte se mezi individuální cestovatele a právě plánujete, že vyrazíte do Skotska? Pak přesně vám by mohl přijít vhod následující příspěvek. V rezervačním systému dopravce Ryanair jsme objevili zpáteční letenky z Prahy do Edinburghu jen za 1430 Kč. K dispozici je termín 25.11. – 27.11. 2022, máte tak ještě dostatek času si zařídit vše potřebné. Skotsko není jen Lochnesska, těšit se můžete na překrásnou přírodu, netradiční jídlo a bohatou historii. Pokud vás Skotsko láká, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy si můžete prohlédnout zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Spojené království aktuálně upravilo podmínky pro cestování do země tak, že není potřeba žádný doklad o bezinfekčnosti, samoizolace ani formulář. Více informací najdete na stránkách MZV. 

<

TIP PRO VÁS: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenost anebo hledáte další rady, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >> .

Před cestou nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Přehledné srovnání dostupných možností naleznete zde >>

Před nákupem letenek si raději propočítejte náklady na celou dovolenou. Nezapomeňte na výše zmíněné cestovní pojištění, dopravu z/na letiště, ubytování a stravování. Skotsko se řadí mezi dražší destinace a je třeba s tím počítat.  

Ubytování v Edinburghu můžete vybrat a rezervovat na stránkách Booking. 

Letenky na trase Praha – Edinburgh – Praha v termínu 25.11. – 27.11. 2022 můžete rezervovat na stránkách Ryanair >> 

Edinburgh z Prahy na víkend za 1430 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!