Už plánujete výlety na letní prázdniny? Pokud chcete využít státních svátků 5. a 6. července, zaujmout by vás mohl tento tip. Zpáteční letenky u aerolinky Laudamotion aktuálně zakoupíte v přepočtu za 1 000 Kč. Na cestu se vypravíte zmíněného 5. července. Chorvatské přístavní město Dubrovník pak učaruje všem milovníkům historie i seriálu Hry o trůny. Nic nebude stát v cestě ani klasické dovolené u moře. Inspiraci na to, co zde podniknout, načerpáte v našem bezplatném online průvodci po Dubrovníku. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Chorvatska s cestovní kanceláří naleznete zde

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou prozatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod s celou řadou rad >>. 

 

Před odletem doporučujeme nezapomenout na sjednání cestovního pojištění. Při cestách po EU si sice můžete vystačit jen s kartičkou pojištěnce, v takovém případě se vás ale může týkat finanční spoluúčast. Na přehledné online srovnání dostupných cestovních pojištění se proto podívejte na tomto odkazu.

 

Odlet je z Vídně. Až na letiště vás odvezou vybrané spoje společnosti Regiojet či Flixbus. Pokud dáváte přednost cestě vlakem, můžete Regiojetem přijet na vlakové nádraží Vídeň Hauptbahnhof a tam přestoupit na autobusový transfer téže společnosti.

 

Cena letenek je příznivá, nezapomeňte k ní ale připočítat další náklady. Myslete na výše zmíněné pojištění, transfery, ubytování i stravování.

 

Ubytování můžete vyřešit přes stránku Booking. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase VídeňDubrovníkVídeň v termínu 5. až 14. července zakoupíte na stránkách společnosti Laudamotion (Ryanair). Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena je sice o něco vyšší, ale získáte podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

Pozornost věnujte brzkému odletu z Vídně při cestě tam i poměrně pozdnímu návratu při cestě zpět. Dobře tak naplánujte svou cestu na letiště.

 

Letenky do Dubrovníku přes letní prázdniny
Dubrovník z Vídně o letních prázdninách za 1000 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!