Za skvělou cenu se vypravte do hlavního města Irska! Zpáteční letenky s odletem z Bratislavy nyní zakoupíte v přepočtu za 770 Kč s tím, že na cestu se vydáte ve čtvrtek, návrat je plánován na sobotu. Termínů za stejnou či lehce vyšší cenu je ale v současné chvíli dostupných několik. V Dublinu si vyčleňte čas na prohlídku impozantních katedrál i upravených parků, den doporučujeme zakončit návštěvou tradiční irské hospody 🙂 Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Irska s cestovní kanceláří případně najdete zde

 

 
 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenost s individuální turistikou, praktické tipy najdete v našem podrobném průvodci zde >>

 

Cestovní pojištění pro cesty po EU sice není nutností, jeho sjednáním však rozhodně nic nezkazíte. Při ošetření u lékaře by vás totiž mohla nepříjemně překvapit nutná finanční spoluúčast, pokud však budete mít cestovní pojištění, o úhradu se postará pojišťovna. Online srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet je z dobře dostupné Bratislavy, kam se dostanete přímým vlakem ČD i RegioJet či několika autobusovými spoji. Z vlakového či autobusového nádraží se pak na až letiště snadno dopravíte pomocí MHD. Podrobnosti k cestě na letiště najdete zde >>.

 

Irsko obecně nepatří mezi ty nejlevnější destinace, proto si ještě před nákupem letenek nezapomeňte propočítat přibližné výdaje na celou cestu. Myslete na dopravu z/na letiště, ubytování, stravování a případné vstupy do památek či návštěvy hospod. Pokud si budete chtít prohlédnout okolí města, auto si můžete zapůjčit zde. Po městě si vystačíte s hromadnou dopravou.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking nebo využijte tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes Airbnb. Druhá možnost mnohdy vychází o něco výhodněji, chce to ale nabídky porovnat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky BratislavaDublinBratislava na termín 16. až 18. ledna (čtvrtek až sobota) můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně letenky zakupte u českého prodejce. Cena je sice o něco vyšší, ale máte vše v češtině a pár korunami přispějete na provoz tohoto webu. 

 

Letenky Irsko Dublin
Letenky Irsko Dublin

Dublin z Bratislavy za 770 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!