K dnešnímu levnocestovatelskému tipu využijeme levných letenek do Dublinu za cca 1180Kč (let tam i zpět). Pro názornost jsem sice zvolil víkend, ale datumů je celá řada a tak se snadno můžete v Irsku zdržet déle, pokud si to přejete. Pro ubytování jsem zvolil dobře hodnocený hotel se snídaní, ale pokud by bylo vaším cílem pouze zaletět si na Irskou whisky do pravého Irského baru ve stylu legen-wait-for-it-dary párty, snadno se obejdete i bez ubytování – odlet je hned druhý den ráno :). Detailního průvodce Dublinem naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Letenky zakupte přímo u dopravce Ryanair.com a to například na datum 4. – 5. února

 

 

 

2

 

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Jako vždy platí, že ceny letenek s obsazeností letadla stoupají.

 

Všechny hotely v Dublinu na příkladné datum, naleznete zde >>

 

Pro názornost jsem vybral Doheny House B&B, který je dobře hodnocený a cena cca 1000Kč/osobu je na Dublin ještě výhodná. Ještě více můžete ušetřit využitím slevy 600Kč a ubytováním se přes AirBnb.

 

 

2

 

Dublin na víkend za 2188Kč! (letenky + hotel se snídaní)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!