Naplánujete si prodloužený víkend v Dubaji! Zpáteční letenky z Vídně do Spojených arabských emirátů pořídíte za parádní cenu 2 850 Kč. Pokud máte zakoupené členství ve slevovém klubu Wizz Discount Club, letenky vás vyjdou na 2 450 Kč. Za tuto cenu pořídíte letenky například v termínu 30.11. – 7.12. 2022. Před cestou nezapomeňte nakouknout do našeho průvodce městem, ve kterém najdete tipy pro váš itinerář. Pokud vás Dubaj láká, ale preferujete organizované cestování, zájezdy od cestovních  kanceláří si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Cestující musí před cestou předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti pak probíhají namátkové PCR testy. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking

Letenky na trase Vídeň – Dubaj – Vídeň v termínu 30.11. – 7.12. 2022 můžete rezervovat na stránkách letecké společnosti Wizz Air >> Alternativně můžete letenky zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice vyšší, ale získáte podporu v češtině. 

Dubaj z Vídně i na prodloužený víkend za 2850 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!