Mrakodrapy sahající až k nebesům, prestižní obchody, zábava na každém kroku a ty nejvyhlášenější restaurace jsou to, po čem na své dovolené toužíte? Pokud jste milovníky luxusu a ruchu opravdových velkoměst, bude se vám jistě líbit náš tip na přímé lety z Prahy do Dubaje. Na výběr jsou odlety v říjnových termínech s návratem tentýž měsíc, nebo kdykoli v listopadu. Cena za oba lety je 6890 Kč a to včetně všech poplatků a letištních tax. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci po Dubaji, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých informací. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně při cestách do Spojených arabských emirátů je nutné se prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72  hodin). Výjimka platí pro děti mladší 12 let a osoby těžce zdravotně postižené. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR podstoupit zdarma na letišti PCR test a stáhnout aplikaci DXB Smart App. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat stránky ministerstva

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Dubaj – Praha,  například v termínu 25.9. – 1.10. 2021, pořídíte na českých stránkách Pelikán.

Dubaj z Prahy přímým letem za 6890 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!