Některé zážitky lze jen těžko zprostředkovat. Jedním z nich je například návštěva Dubaje, nejlidnatějšího města ve Spojených arabských emirátech. Pokud se o tuto zkušenost nechcete nechat připravit, inspirujte se naším dnešním tipem. U českého prodejce letenek Pelikán zakoupíte akční lety z Prahy do Dubaje a zpět za fantastických 4 490 Kč. Do konce tohoto roku je na výběr ještě několik termínů, ale s nákupem dlouho neváhejte. Během vašeho pobytu rozhodně nevynechejte návštěvu mrakodrapu Burj Khalifa, jednu z nejstarších čtvrtí Al Fahidi, nebo největší květinovou zahradu na světě, Miracle Garden. Co dalšího můžete vidět a zažít v Dubaji se dočtete v našem online průvodci tímto velkoměstem. Pokud s cestováním na vlastní pěst nemáte zkušenosti a raději se do Dubaje vydáte s cestovní kanceláří, přehled zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Spojených arabských emirátů se cestující musí prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Vstup bez karantény platí do Emirátu Abu Dhabi a je podmíněn seznamem „zelených zemí,“ na kterém se aktuálně nachází i ČR . Více informací najdete na stránkách ministerstva.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Praha – Dubaj – Praha, s termíny odletu do konce roku, pořídíte na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán. 

Dubaj z Prahy přímým letem za 4490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!