Rádi byste navštívili jedno z nejmodernějších měst na světě? Dubaj je městem, které je plné vysokých budov i nádherných pláží. Díky tomuto akčnímu tipu se do Dubaje můžete vydat třeba hned na konci tohoto týdne. Na výběr jsou odlety v říjnových nebo listopadových termínech s návratem 15. listopadu. Zpáteční letenky s odletem z Prahy pořídíte od 5990 Kč, a to včetně všech poplatků a letištních tax. Jestliže Vám návrat 15. listopadu příliš nevyhovuje, můžete o něco dráž vybrat i jiný listopadový termín. Rady a tipy na výlety najdete v našem online průvodci po Dubaji zdarma. Pokud dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Spojených arabských emirátů je nutné se prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 96 hodin). Vstup bez karantény do Emirátu Abu Dhabi je podmíněn seznamem „zelených zemí,“ na kterém se od 31.7. 2021 nachází i ČR . Více informací najdete na stránkách ministerstva.

<

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Dubaj – Praha například v termínu 4.11. – 15.11. 2021, pořídíte na českých stránkách Pelikán. Větší nabídku termínů, které vychází o něco dráž, najdete na tomto odkazu

Dubaj z Prahy od 5990 kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!