Chcete  na vlastní kůži zažít jedno z nejmodernějších velkoměst světa – Dubaj? Díky akčním letenkám si můžete tento sen splnit ještě letos! Letenky jsou dostupné v několika termínech během letošního října, listopadu, prosince i začátkem roku 2022.  Zpáteční letenky z Prahy během měsíce října pořídíte za skvělou cenu 5 990 Kč, v listopadu vás letenky vyjdou na 6 890 Kč. Pokud byste rádi v Dubaji strávili Vánoce či začali nový rok 2022, za letenky zaplatíte 7 790 Kč. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce Dubajem, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých informací. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Spojených arabských emirátů je aktuálně nutné se prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72  hodin). Jelikož jsou letenky dostupné až od října, situace se do té doby jistě změní. Doporučujeme sledovat stránky ministerstva

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Dubaj – Praha v několika termínech pořídíte na stránkách ověřeného českého prodejce. K dispozici jsou akční letenky během měsíce října, listopadu, prosince a začátkem roku 2022. 

Dubaj z Prahy i přes Vánoce a Silvestr od 5990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *