Pokud už se nemůžete dočkat, až zase někam vyrazíte, naplánovat si můžete dovolenou v Dubaji.  Ať už tam zamíříte za sluníčkem, mořem, nakupováním či architekturou, nebudete zklamaní. Zpáteční letenky u aerolinky Ukraine International Airline momentálně vyjdou na 6 990 Kč, cena je platná při koupi dvou letenek (za 2 osoby tedy 13 980 Kč). Čeká vás jeden přestup v Kyjevě, k dispozici je velké množství termínů od března až do listopadu.  Na dovolenou se tedy můžete vydat i o letních prázdninách, pozor však na vysoké teploty, jaké v Dubaji v tu dobu panují. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů od cestovních kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Dubaj umožňuje vstup turistům, kteří předloží negativní test na Covid-19, případně se nechají otestovat ihned po příletu. Podmínkou je také stažení aplikace al Hosn. Situace se v průběhu roku může měnit a podmínky pro vstup se mohou mírnit, sledujte proto aktuální info.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod >>.

 

Před odletem do Dubaje určitě nepodceňte vyřízení cestovního pojištění. I vzhledem k aktuální pandemii je to skutečně nutností. Na přehledné online srovnání cestovních pojištění se můžete podívat na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. K celkové ceně letenek nezapomeňte připočítat ještě cenu za transfer z/na letiště v Dubaji, ubytování a stravování. Ceny v Dubaji obecně nepatří mezi ty nejnižší, je lepší s tím počítat předem.

 

Ubytování si můžete vyhledat přes Booking. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

 

Letenky na trase PrahaDubajPraha za 6 990 Kč zakoupíte prostřednictvím tohoto přehledného kalendáře >>.

 

dubaj letenky z prahy
Letenky z Prahy do Dubaje, mnoho termínů včetně prázdnin
Dubaj z Prahy i o letních prázdninách za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!