Pokud už se nemůžete dočkat, až zase někam vyrazíte, naplánovat si můžete dovolenou v Dubaji.  Ať už tam zamíříte za sluníčkem, mořem, nakupováním či architekturou, nebudete zklamaní. Zpáteční letenky u aerolinky Ukraine International Airline momentálně vyjdou na 6 990 Kč, cena je platná při koupi dvou letenek (za 2 osoby tedy 13 980 Kč). Čeká vás jeden přestup v Kyjevě, k dispozici je velké množství termínů od března až do listopadu.  Na dovolenou se tedy můžete vydat i o letních prázdninách, pozor však na vysoké teploty, jaké v Dubaji v tu dobu panují. Tento tip je na individuální turistiku, nabídku zájezdů od cestovních kanceláří případně naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Dubaj umožňuje vstup turistům, kteří předloží negativní test na Covid-19, případně se nechají otestovat ihned po příletu. Podmínkou je také stažení aplikace al Hosn. Situace se v průběhu roku může měnit a podmínky pro vstup se mohou mírnit, sledujte proto aktuální info.

 

 

Tip: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, můžete si pročíst tento podrobný návod >>.

 

Před odletem do Dubaje určitě nepodceňte vyřízení cestovního pojištění. I vzhledem k aktuální pandemii je to skutečně nutností. Na přehledné online srovnání cestovních pojištění se můžete podívat na tomto odkazu >>.

 

Odlet je z pražského Letiště Václava Havla. K celkové ceně letenek nezapomeňte připočítat ještě cenu za transfer z/na letiště v Dubaji, ubytování a stravování. Ceny v Dubaji obecně nepatří mezi ty nejnižší, je lepší s tím počítat předem.

 

Ubytování si můžete vyhledat přes Booking. Pokud byste raději dali přednost ubytování u soukromníka, podívejte se na stránku AirBnb. Při registraci přes tento odkaz navíc získáte slevu na svůj první pobyt.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase PrahaDubajPraha za 6 990 Kč zakoupíte prostřednictvím tohoto přehledného kalendáře >>.

 

dubaj letenky z prahy
Letenky z Prahy do Dubaje, mnoho termínů včetně prázdnin
Dubaj z Prahy i o letních prázdninách za 6990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!