Opravdová pecka se objevila v kalendáři letů společnosti WizzAir! Z Budapešti do Dubaje se dostanete přímým letem za 1700 Kč! Cena je konečná za obě letenky tam i zpět a platí se členstvím WizzAir. Bez věrnostního klubu zaplatíte 2 080 Kč a i to je skvělá nabídka. Termín pobytu je 2.12. – 8.12.2021, takže pokud vás zajímají nejnovější trendy ve světě, stihnete navštívit i jedinečnou výstavu EXPO 2021 Dubai, která byla v loňském roce kvůli pandemii covid přesunuta. Letos zde má zastoupení i Česká republika, naleznete zde například instalaci Golden rain společnosti LASVIT. Před cestou se můžete inspirovat v našem online průvodci po Dubaji, ve kterém se dozvíte mnoho zajímavých informací. Pokud přeci jen dáváte přednost zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si je prohlédnout na tomto odkazu.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně při cestách do Spojených arabských emirátů je nutné se prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72  hodin). Výjimka platí pro děti mladší 12 let a osoby těžce zdravotně postižené. Po příletu do Dubaje musí cestující z ČR podstoupit zdarma na letišti PCR test a stáhnout aplikaci DXB Smart App. Pro aktuální informace doporučujeme sledovat stránky ministerstva

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například dopravu do Budapešti, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Budapešť – Dubaj – Budapešť v termínu 2.12. – 8.12. 2021, pořídíte na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce. Cena bude sice o několik korun vyšší, ale nákup proběhne v češtině a podpoříte provoz tohoto webu.

Dubaj z Budapešti od 1700 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!