Lákají vás moderní města? Zaleťte si do Dubaje přímým letem z Prahy! V nabídce českého prodejce Pelikán se objevily přímé letenky z Prahy za skvělou cenu 4 683 Kč. Let do Dubaje trvá přibližně 6 hodin a 10 minut a v nabídce je hned několik termínů, jako například 28.11 – 3.12.2021 nebo 30.11. – 3.12.2021. Poznejte jedno z nejmodernějších měst světa a jeho unikátní atmosféru! Co vidět a zažít v Dubaji se dočtete v našem online průvodci tímto velkoměstem. Pokud s cestováním na vlastní pěst nemáte zkušenosti a raději se do Dubaje vydáte s cestovní kanceláří, přehled zájezdů najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Spojených arabských emirátů je nutné se prokázat negativním výsledkem PCR testu (ne starším než 72 hodin). Vstup bez karantény do Emirátu Abu Dhabi je podmíněn seznamem „zelených zemí,“ na kterém se aktuálně nachází i ČR . Více informací najdete na stránkách ministerstva.

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Dubaj – Praha, například v termínu 28.11. – 3.12. 2021 nebo 30.11. – 3.12.2021 , pořídíte na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán. 

Dubaj přímým letem z Prahy za 4683 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!