Plánujete si dovolenou na vlastní pěst a hledáte destinaci, kde se rozhodně nebudete nudit? Pokud je pulsující velkoměsto tím pravým, po čem toužíte, určitě se vám trefíme do vkusu následujícím tipem. V nabídce českého prodejce letenek Pelikán se totiž objevily přímé lety z Prahy do Dubaje a zpět za 7 990 Kč. Ke koupi je stále spousta volných termínů od září tohoto roku do konce února 2023, záleží tak pouze na vás, jak dlouho se zdržíte. Před cestou určitě nakoukněte do našeho online průvodce Dubajem, ve kterém najdete spoustu rad a tipů pro vaši cestu. Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, nebo preferujete organizované cesty, určitě si prohlédněte širokou nabídku zájezdů do Dubaje. 

INFO KE KORONAVIRU: Pro vstup do Dubaje jsou cestující povinni předložit potvrzení o dokončeném očkování nebo proděláni nemoci, nebo negativním testu. Negativní test PCR pak nesmí být starší než 48 hodin. Výjimkou jsou děti do 12 let. Na letišti můžete být dále náhodně vybráni k podstoupení dodatečného PCR testu. Doporučujeme sledovat aktuální podmínky na webu MZV.

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery v Dubaji, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování v Dubaji můžete zarezervovat přes stránky Booking. Vzhledem k velkému předstihu rezervace letenek doporučujeme zvážit ubytování s možností bezplatného storna. Vyhnete se tak zbytečným poplatkům v případě změn a nečekaných událostí.

Letenky na trase Praha – Dubaj – Praha v mnoha termínech od letošního září do února 2023 můžete rezervovat skrze kalendář termínů na stránkách ověřeného českého prodejce >>

Dubaj přímým letem z Prahy v mnoha termínech za 7990 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!