Čedok právě nabízí velmi výhodné last minute letenky do Dubaje. O těchto letenkách jsem již předevčírem psal, ale nyní se uvolnilo více termínů a není tak podmínkou letět na last minute. Opět jde o takzvané charterové letenky, tedy místa v letadle původně určená klientům CK, která se neprodala. V ceně tak máte krom příručního i odbavené zavazadlo a odlet je možný jak z Prahy, tak Ostravy. V případě zájmu s nákupem dlouho neotálejte, letenky nebudou mít dlouhého trvání. Důkladného průvodce Dubají, naleznete zde. Pokud byste raději do Dubaje s cestovní kanceláří (nebo potřebujete ceny srovnat), zájezdy naleznete zde.  

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking. Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Více letenek do objednávky přidáte přes „Přidat pokoj“ ?. Pokud vám “další pokoj” přidat nejde, znamená to, že letenka zbývá jedna poslední.

 

 

Letenky do Praha/Ostrava – Dubaj – Praha/Ostrava za 3990Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

 

Letenky z Prahy či Ostravy do Dubaje
Letenky z Prahy či Ostravy do Dubaje

 

Dubaj z Prahy či Ostravy na týden s Čedokem za 3990Kč (více termínů, letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!