Čedok právě nabízí velmi výhodné last minute letenky do Dubaje. Jde o takzvané charterové letenky, tedy místa v letadle původně určená klientům CK, která se neprodala. V ceně tak máte krom příručního i odbavené zavazadlo a odlet je možný jak z Prahy, tak Ostravy. V případě zájmu s nákupem dlouho neotálejte, letenky nebudou mít dlouhého trvání. Důkladného průvodce Dubají, naleznete zde. Pokud byste raději do Dubaje s cestovní kanceláří (nebo potřebujete ceny srovnat), zájezdy naleznete zde.  

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, všechna ošetření jinak zaplatíte z vlastní kapsy a to velmi draze. Online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

 

Ubytování můžete řešit klasicky přes Booking, všechny hotely na toto datum naleznete zde. Já bych vám z vlastní zkušenosti doporučoval Comfort Inn Hotel Deira (bazén na střeše, naproti levné potraviny, blízko metra, skvělý pměr cena/kvalita). Pokud zarezervujete pobyt přes tento odkaz, získáte po skončení pobytu 15 dolarů zpět. Ještě levněji pak vychází zaregistrovat se přes tento odkaz pro získání slevy 725Kč a ubytovat se přes AirBnb. 

 

Více letenek do objednávky přidáte přes „Přidat pokoj“ 🙂. Pokud vám “další pokoj” přidat nejde, znamená to, že letenka zbývá jedna poslední.

 

 

Letenky do Praha/Ostrava – Dubaj – Praha/Ostrava za 3990Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

Nejlevnější je v okamžik sepsání termín 1. – 8. 12., o tisícovku dráž další týden (což je pořád dobrá cena)

 

Levné letenky do Dubaje z Prahy či Ostravy
Levné letenky do Dubaje z Prahy či Ostravy

 

Dubaj z Prahy či Ostravy na týden s Čedokem za 3990Kč (letenky tam i zpět, včetně odbav. zavazadla)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!