Se skvělou nabídkou přicházíme i v našem dalším tipu. Pokud jste vyznavači individuální turistiky a vyhledáváte spíše exotičtější destinace, jistě vás zaujmou letenky za skvělou cenu do Punta Cana. Odlet je z Prahy a na výběr je několik termínů v celé první polovině roku 2022. Za zpáteční let do Dominikánské republiky zaplatíte 10 490 Kč a záleží pouze na vás, jak dlouho se zdržíte. Pokud přeci jen dáváte přednost organizovaným cestám s CK, přehled všech zájezdů do Dominikánské republiky najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Cestující nemusí předkládat žádný doklad o bezinfečknosti. Nicméně, na letišti probíhají namátkové kontroly, kde pasažéry testují pomocí rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  ale chcete jej vyzkoušet, sepsali jsme pro vás tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Nezapomeňte, že do odletu se může ještě mnoho věcí změnit. Doporučujeme proto vybírat takové ubytování, které umožňuje bezplatné storno rezervace.

Letenky na trase Praha – Punta Cana – Praha můžete zakoupit na stránkách ověřeného českého prodejce.  Letenky jsou dostupné za tuto akční cenu v několika termínech od ledna do konce června 2022. 

Dominikánská republika z Prahy za 10490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!