Dopřejte si dovolenou v Karibiku! S naším tipem můžete již za pár dní vyrazit na zájezd organizovaný cestovní kanceláří do oblíbené Dominikánské republiky. Za cenu 21 990 Kč získáte kompletní servis, který zahrnuje ubytování v hotelu přímo u pláže, stravování All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a k ruce vám bude česky hovořící delegát. V destinaci Punta Cana, Bávaro strávíte celkem 9 dní v termínu 8.11. – 16.11.021 a nudit se rozhodně nebudete. V hotelu Impressive Resort & Spa můžete navštívit wellness centrum, užít si masáže, nebo vyladit formu v posilovně.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Od přijíždějících cestujících není vyžadován žádný doklad o bezinfečknosti, ale na letišti mohou být podrobeni namátkovému rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Impressive Resort & Spa můžete zarezervovat zde >> Nezapomeňte si na stránkách také přečíst hodnocení hostů, kteří toto ubytování navštívili.

Dominikánská republika z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE za 21990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!