Co takhle příští pondělí místo do práce, vyrazit do Karibiku? Snové pláže jako z katalogu, tyrkysové moře, nádherné počasí, to vše a ještě mnohem víc Dominikánská republika nabízí. Užijte si v termínu 22.11.-30.11.2021 vysněnou dovolenou v tomto karibském ráji. Za cenu 24 990 Kč pořídíte zpáteční letenky z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem, služby českého delegáta, ubytování v 5* resortu a stravování formou All Inclusive. Rozlehlý areál několika budov se nachází u pláže Uvero Alto – Macao Beach, nedaleko oblíbeného letoviska Punta Cana.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Od přijíždějících cestujících není vyžadován žádný doklad o bezinfečknosti, ale na letišti mohou být podrobeni namátkovému rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Grand Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames můžete zarezervovat zde >> Nezapomeňte si na stránkách také přečíst hodnocení hostů, kteří toto ubytování navštívili.

 

Dominikánská republika z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE do 5* resortu za 24990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *