Láká vás exotická dovolená v Karibiku? Již příští pondělí si můžete dopřát ničím nerušený relax v 5ti hvězdičkovém resortu, který se nachází přímo u pláže  Uvero Alto – Macao Beach, nedaleko oblíbeného letoviska Punta Cana. Tento kompletní balíček, v termínu 29.11.-7.12.2021, pořídíte za skvělých 23 990 Kč.  Do odletu zbývá ještě 5 dní, takže jistě stihnete zařídit vše potřebné. V  ceně máte zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem, služby českého delegáta, ubytování v  již zmíněném 5* resortu a stravování formou All Inclusive na 9 dní. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Od přijíždějících cestujících není vyžadován žádný doklad o bezinfečknosti, ale na letišti mohou být podrobeni namátkovému rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Grand Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames můžete zarezervovat zde >> Nezapomeňte si na stránkách také přečíst hodnocení hostů, kteří toto ubytování navštívili.

Dominikánská republika z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE do 5* resortu za 23990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!