Dominikánská republika z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE do 5* resortu za 19990 Kč! (přes CK)

Dominikánská republika z Prahy na 9 dní s ALL INCLUSIVE do 5* resortu za 19990 Kč! (přes CK)

V nabídce Last Minute pobytů se objevila naprostá bomba! Pokud si můžete vzít dovolenou na poslední chvíli, nejen že strávíte 9 dní v ráji na zemi, ale i díky blízkému odletu zaplatíte za zájezd s cestovní kanceláří do Dominikánské republiky pouze 19 990Kč. Termín pobytu je 29.11. – 7.12. a cena je zahrnuje ubytování v pětihvězdičkovém hotelu se stravováním formou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Grand Sirenis se nachází ve vyhledávané destinaci Punta Cana a svým hostům nabízí nadstandardní servis.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Cestující nemusí předkládat žádný doklad o bezinfečknosti. Nicméně, na letišti probíhají namátkové kontroly, kde pasažéry testují pomocí rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

<

Dovolenou v hotelu Grand Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames můžete zarezervovat zde >> Na stránkách také naleznete hodnocení hostů, kteří toto ubytování navštívili.