Dovolená All Inclusive v Dominikánské republice v 5hvězdičkovém resortu za 19 990 Kč? Ano, čtete správně! A vybrat si můžete hned ze tří různých nabídek. S rezervací rozhodně na nic nečekejte, zařiďte vše potřebné a užijte si v termínu 29.11. – 7.12.2021 ničím nerušený odpočinek v tomto karibském ráji. Všechny zájezdy zahrnují ubytování v 5ti hvězdičkových resortech se stravou All Inclusive, zpáteční letenky z Prahy, služby delegáta i letištní transfery. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Cestující nemusí předkládat žádný doklad o bezinfečknosti. Nicméně, na letišti probíhají namátkové kontroly, kde pasažéry testují pomocí rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

Dovolenou v Serenade Punta Cana Beach & Spa, který je, mimo jiné, vhodný pro rodiny s dětmi, rezervuje zde >>

Pobyt v hotelu Be Live Collection Punta Cana Adults Only, který je určen pouze pro dospělé, můžete zarezervovat zde >> 

Dovolenou v hotelu Be Live Collection Punta Cana, který se nachází přímo u krásné písčité pláže v letovisku Punta Cana, můžete zarezervovat zde >> 

 

Dominikánská republika z Prahy do 5* resortů na týden s ALL INCLUSIVE za 19990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *