Do krásného Karibiku nás dovede náš dnešní tip na levnocestování. Odlet i přílet bude z Prahy a cena 15600Kč zahrnuje jak letenku tam a zpět, tak ubytování v hotelu. Hotel jsem se snažil vybrat kvalitní, ale stejně ho berte spíš pro názornost a vyberte si ubytování i oblast dle svých představ. Každý má jiné cíle, rozpočet, nebo očekávání a tak vybrat hotel, který by vyhovoval všem, není možné. K ceně je nutno připočítat 10 dolarů za turistickou kartu (zakoupíte na letišti po příletu), víza nejsou potřeba.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Letenky zakupte přímo na stránkách dopravce Condor.com na trase Praha – Punta Cana – Praha za 399€ (cca 10770Kč) na datum 22. dubna – 3. května. V ceně je zahrnuto občerstvení na palubě, příruční zavazadlo do 6kg a odbavené zavazadlo do 20kg. Letenek zbývá jen pár, proto s případným nákupem neváhejte.

 

 

Dominikána

 

 

Všechny hotely na ostrově, srovnané dle ceny za 2 osoby pro toto datum, naleznete zde >>

 

Rozumně vypadá např. Guesthouse Villa la Isla  a to především díky vysokému hodnocení a ceně 5100Kč/os/pobyt. Výběr je ale samozřejmě čistě na vás. Berte do úvahy nejenom cenu samotného ubytování, ale i hodnocení a cenu za dopravu z/na letiště. Tu orientačně zjistíte na mapy.levnocestovani.cz. Všímejte si také toho, zda cena obsahuje DPH 18%, či ne.

 

13894119

 

 

Alternativou, která ušetří vašemu rozpočtu, je služba Airbnb. Díky ní vám místní pronajmou svůj dům a vy ušetříte. Osobně mám tuhle službu rád a netřeba z ní mít žádné obavy. Zde můžete získat 500Kč slevu na svůj první pobyt >>

 

 

Dominikána z/do Prahy na 12 dní za 15600Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!