Dominikána z/do Prahy na 12 dní za 15600Kč! (letenky + ubytování)

Dominikána z/do Prahy na 12 dní za 15600Kč! (letenky + ubytování)

Do krásného Karibiku nás dovede náš dnešní tip na levnocestování. Odlet i přílet bude z Prahy a cena 15600Kč zahrnuje jak letenku tam a zpět, tak ubytování v hotelu. Hotel jsem se snažil vybrat kvalitní, ale stejně ho berte spíš pro názornost a vyberte si ubytování i oblast dle svých představ. Každý má jiné cíle, rozpočet, nebo očekávání a tak vybrat hotel, který by vyhovoval všem, není možné. K ceně je nutno připočítat 10 dolarů za turistickou kartu (zakoupíte na letišti po příletu), víza nejsou potřeba.

<

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

Letenky zakupte přímo na stránkách dopravce Condor.com na trase Praha – Punta Cana – Praha za 399€ (cca 10770Kč) na datum 22. dubna – 3. května. V ceně je zahrnuto občerstvení na palubě, příruční zavazadlo do 6kg a odbavené zavazadlo do 20kg. Letenek zbývá jen pár, proto s případným nákupem neváhejte.

Dominikána

Všechny hotely na ostrově, srovnané dle ceny za 2 osoby pro toto datum, naleznete zde >>

Rozumně vypadá např. Guesthouse Villa la Isla  a to především díky vysokému hodnocení a ceně 5100Kč/os/pobyt. Výběr je ale samozřejmě čistě na vás. Berte do úvahy nejenom cenu samotného ubytování, ale i hodnocení a cenu za dopravu z/na letiště. Tu orientačně zjistíte na mapy.levnocestovani.cz. Všímejte si také toho, zda cena obsahuje DPH 18%, či ne.

13894119

Alternativou, která ušetří vašemu rozpočtu, je služba Airbnb. Díky ní vám místní pronajmou svůj dům a vy ušetříte. Osobně mám tuhle službu rád a netřeba z ní mít žádné obavy. Zde můžete získat 500Kč slevu na svůj první pobyt >>