V dnešním tipu vás budeme lákat na pohodovou dovolenou v ráji na zemi. V nabídce cestovní kanceláře se objevil pobyt v destinaci Punta Cana za příjemných 21 990 Kč. Termín zájezdu je již 6.12. – 14.12. a cena zahrnuje zpáteční letenky, ubytování s programem All Inclusive na 9 dní, letištní transfery a služby delegáta. Odlet je z výborně dostupné Prahy a v Dominikánské republice na vás čeká 5hvězdičkový resort s několika á la carte restauracemi, plážovým barem nebo kadeřnictvím. Hotel se rozkládá v bezprostřední blízkosti písečné pláže, což jistě ocení i rodiny s dětmi.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Cestující nemusí předkládat žádný doklad o bezinfečknosti. Nicméně, na letišti probíhají namátkové kontroly, kde pasažéry testují pomocí rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

Dovolenou v hotelu Grand Sirenis Punta Cana Resort Casino & Aquagames můžete zarezervovat zde >>  Nezapomeňte si na stránce přečíst i recenze návštěvníků, kteří hotel již navštívili.

Dominikána z Prahy na 9 dní do 5* resortu s ALL INCLUSIVE za 21990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!