Jestliže byste si rádi užili pořádnou dávku exotiky, pak vás jistě potěšíme tímto akčním tipem. Díky němu se můžete vydat do karibského ráje. Ničím nerušený relax v Dominikánské republice můžete pořídit za úžasných 19990 Kč. Cena zahrnuje zpáteční letenky z Prahy, ubytování s programem All Inclusive na 9 dní, letištní transfery a služby delegáta. Dovolenou si užijete v termínu 6.12. – 14.12.2021 v 5hvězdičkovém resortu,  ve kterém najdete několik á la carte restaurací, barů nebo třeba fitness centrum. Hotel se rozkládá v bezprostřední blízkosti písečné pláže.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně platí pro vstup do Dominikánské republiky tato pravidla. Cestující nemusí předkládat žádný doklad o bezinfečknosti. Nicméně, na letišti probíhají namátkové kontroly, kde pasažéry testují pomocí rychlotestu. Pokud se cestující prokáže potvrzením o očkování, nemusí se rychlotestu zúčastnit. Všichni pasažéři musí vyplnit tento elektronický zdravotní dotazník.  Pro bližší informace vám doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

Dovolenou v Serenade Punta Cana Beach & Spa Resort v termínu 6.12. – 14.12.2021 rezervuje zde >>recenze hotelu na Invia si můžete prohlédnout pod tímto odkazem>>

 

Dominikána z Prahy na 9 dní do 5* resortu s ALL INCLUSIVE za 19990 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!