Pokud se vám tip Dominikána z/do Prahy na 12 dní za 17290Kč zdál příliš drahý, nebo nemáte tolik dní dovolené, možná by vás mohl zaujmout tip na Dominikánu na 7 dní za 13800Kč. Odlet i přílet bude z Prahy a cena 13800Kč zahrnuje jak letenku tam a zpět, tak ubytování v hotelu. Hotel jsem se snažil vybrat kvalitní, ale stejně ho berte spíš pro názornost a vyberte si hotel dle svých představ a preferencí. Každý má jiné cíle, rozpočet, nebo očekávání a tak vybrat hotel, který by vyhovoval všem, není možné. K ceně je nutno připočítat 10 dolarů za turistickou kartu (zakoupíte na letišti po příletu), víza nejsou potřeba.

 

<

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Letenky opět zakupte přímo na stránkách dopravce Condor.com na trase Praha – Punta Cana – Praha za 399,9€ (cca 10900Kč) na datum 28. ledna – 3. února (návrat pak bude 4. února). V ceně je zahrnuto občerstvení na palubě, příruční zavazadlo do 6kg a odbavené zavazadlo do 20kg.

 

 

Dominikána

 

 

Všechny hotely na ostrově, srovnané dle ceny za 2 osoby pro toto datum, naleznete zde >>

 

Rozumně vypadá např. Guesthouse Caribe Punta Cana a to především díky vysokému hodnocení a ceně 2950Kč/os/pobyt. Výběr je ale samozřejmě čistě na vás a vašich preferencích. Jeho výběr bych doporučoval nepodceňovat.

 

 

Dominikána

 

 

 

 

Dominikána z Prahy na 7 dní za 13800Kč (obě letenky + ubytování + snídaně)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!