Pokud se vám tip Dominikána z/do Prahy na 12 dní za 17290Kč zdál příliš drahý, nebo nemáte tolik dní dovolené, možná by vás mohl zaujmout tip na Dominikánu na 7 dní za 13800Kč. Odlet i přílet bude z Prahy a cena 13800Kč zahrnuje jak letenku tam a zpět, tak ubytování v hotelu. Hotel jsem se snažil vybrat kvalitní, ale stejně ho berte spíš pro názornost a vyberte si hotel dle svých představ a preferencí. Každý má jiné cíle, rozpočet, nebo očekávání a tak vybrat hotel, který by vyhovoval všem, není možné. K ceně je nutno připočítat 10 dolarů za turistickou kartu (zakoupíte na letišti po příletu), víza nejsou potřeba.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Letenky opět zakupte přímo na stránkách dopravce Condor.com na trase Praha – Punta Cana – Praha za 399,9€ (cca 10900Kč) na datum 28. ledna – 3. února (návrat pak bude 4. února). V ceně je zahrnuto občerstvení na palubě, příruční zavazadlo do 6kg a odbavené zavazadlo do 20kg.

 

 

Dominikána

 

 

Všechny hotely na ostrově, srovnané dle ceny za 2 osoby pro toto datum, naleznete zde >>

 

Rozumně vypadá např. Guesthouse Caribe Punta Cana a to především díky vysokému hodnocení a ceně 2950Kč/os/pobyt. Výběr je ale samozřejmě čistě na vás a vašich preferencích. Jeho výběr bych doporučoval nepodceňovat.

 

 

Dominikána

 

 

 

 

Dominikána z Prahy na 7 dní za 13800Kč (obě letenky + ubytování + snídaně)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!